top of page

Maleńka łazienka - biały połysk i JESION w roli głównej !


W powyższej realizacji wyzwaniem była wielkość i kształt łazienki. Ze względu na wielkość pomieszczenia świetnie sprawdził się biały połysk, który wizualnie powiększył przestrzeń. Dodatkowo głębokość wnęki nie pozwalała na umieszczenie wystarczającej umywalki. W związku z powyższym szafka posiada nieregularny kształt a co za tym idzie wycięcie w blacie. W przypadku blatu z laminatu takie rozwiązanie wymaga oklejania blatu od strony użytkownika, co w łazience może szybko zaowocować "puchnięciem" blatu w powyższym miejscu. Z pomocą przyszedł blat z drewna litego na tzw. miniwczep. Jesionowy blat nie tylko spełnił swoje zadanie ale również stał się pięknym i naturalnym akcentem w rozsądnej cenie. Blaty drewniane choć zdecydowanie droższe od laminowanych mają ogromną zaletę, gdyż możemy zakupić je na wymiar ( zamiast 2-, 3-, czy 4- metrowych blatów laminowanych) i docelowo zapłacić mniej.

Specyfikacja produktowa: 1. Korpusy z płyty laminowanej 18mm Swiss Krono U8685SM Biel Alpejska SWISS KRONO Polska 2. Fronty lakierowane MDF w połysku z frezem na pochwyt,kolor biały 3. Szuflady HAFELE MATRIX Häfele Polska 4. Blat drewniany 27mm jesion na miniwczep lakierowany ( Satyna)

https://www.facebook.com/Ma%C5%82a-%C5%82y%C5%BCka-110973840695567 https://www.instagram.com/malalyzka.wroclaw/?hl=pl Mała łyżka malalyzka.wroclaw@gmail.com

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Szafa hol

Post: Blog2_Post
bottom of page